Strona główna Warsztaty Warsztaty tapicerskie

Warsztaty tapicerskie

Data: sobota, 14 października 2017

Godzina: od 10:00 do 18:00
Cena: 320 PLN
Miejsce: PatyNowy, ul.Cieszyńska 10Na warsztaty tapicerskie przyjdziecie z pustymi rękami,a wyjdziecie z krzesłem, w którym własnoręcznie wymienicie całą tapicerkę. Podczas trwania kursu nauczycie się jak zdjąć stare materiał i wypełnienie. Dowiecie się jak założyć nowe gąbki i materiał obiciowy, poznacie tajniki ściegu kryjącego – wszystko to w ciągu jednego dnia!


Wszystkie materiały wraz z krzesłem, oprócz tkaniny obiciowej w cenie. Aby wytapicerować krzesło potrzebny będzie 1 metr bieżący tkaniny obiciowej.


Maksymalna ilość osób na warsztach: 5.

Uczestnik sam zapewnia sobie 1 metr bieżący materiału obiciowego.

 

 

 

Prowadząca: Mery Bednarz

"Od lat pasjonuję się wzornictwem lat 50,60,70 XX wieku, a zwłaszcza meblami. Po czasie pasja przekształciła się w zawód. Od 2014 roku prowadzę ReKreację – pracownię mebla, gdzie samodzielnie odnawiam meble drewniane, fornirowane oraz zajmuję się całkowitą wymianą tapicerki. Zamiłowaniem do odnawiania mebli zarażam innych ludzi na prowadzonych przez siebie warsztatach."

Zapisz się
Z nami stworzysz niepowtarzalne wnętrze, pełne uroku i nietuzinkowych przedmiotów.  Oferujemy nie tylko naszą wiedzę i produkty dostępne w naszym sklepie, ale też pomożemy Ci nawiązać kontakt z innymi profesjonalistami, którzy świetnie zrozumieją Twój gust...
Jak dojechać?