Strona główna Warsztaty Indywidualne warsztaty stylizacji mebli

Indywidualne warsztaty stylizacji mebli

Data: do ustalenia indywidualnie
Godzina: od 12:00 do max. 17:00
Cena: 40 PLN za każdą godzinę zegarową + koszt materiałów
Miejsce: PatyNowy, ul. Wrocławska 20

 

Jeżeli od dłuższego czasu planujesz przemalowanie małego stolika, półki lub niewielkiej komódki, ale nie masz pewności czy dasz radę - są to warsztaty dla Ciebie!

 

Pomożemy Ci dobrać kolor do wnętrza i mebla oraz uzyskać efekt stylizacyjny o jakim marzysz. Wybrane kolory i produkty do stylizacji zakupisz u nas tego dnia z 10 % zniżką. Korzystając z naszych porad i pomocy, możesz na miejscu w pracowni pomalować cały mebel lub przejść pod naszym okiem przez najtrudniejsze etapy, a resztę stylizacji dokończyć spokojnie w domu. To od Ciebie zależy ile godzin danego dnia chcesz spędzić z nami w pracowni.

 

Co musisz przynieść ze sobą? Niewielkich rozmiarów mebel (fragment większego mebla lub inny przedmiot), który chcesz poddać metamorfozie.  Ważne jest, aby można go było bez problemu samodzielnie podnieść i umieścić na warsztatowym stole.

 

Z doświadczenia radzimy, aby zarezerwować sobie 3 godziny na pracę nad mebelkiem w pracowni. Jeżeli wybrana przez Ciebie technika jest bardziej czasochłonna - nie ma najmniejszego problemu, można zostać w pracowni dodatkową godzinę.  Za każdą rozpoczętą godzinę zegarową spędzoną z nami płacisz 40 PLN.

 

 

Cena obejmuje:

  •     miejsce przy PatyNowym stole, gdzie bez obaw o zabrudzenie można wyszaleć się artystycznie
  •     dostęp do pędzli, papieru ściernego oraz innych narzędzi potrzebnych do wykonania stylizacji mebla
  •     doradztwo kolorystyczne i pomoc merytoryczną przy kolejnych krokach pracy nad przedmiotem
  •     napoje ciepłe i zimne

 


Kilka rad jak optymalnie wykorzystać czas spędzony z nami w pracowni
Aby na warsztatach skupić się na tym co najfajniejsze i nie tracić cennego czasu na prace przygotowawcze, które spokojnie możesz wykonać w domu, radzimy:

  •     Postaraj się zrobić wstępny rekonesans interesujących Cię kolorów i technik.
  •     Prześlij nam wcześniej zdjęcie mebla, przestrzeni gdzie ma się znaleźć oraz technik stylizacyjnych, które Cię interesują. Pomoże nam to wcześniej doradzić Ci jak należy przygotować mebel oraz podać orientacyjny czas, jaki będzie potrzebny przy stylizacji.
  •     Jeżeli w meblu są ubytki, zaszpachluj je przed warsztatami.
  •     Umyj starannie mebel przed przyjazdem. Dodatkowo, na miejscu zapewniamy preparat do odtłuszczania mebli.
  •     Jeżeli powłoka lakiernicza na meblu jest słaba, a spod powierzchni przebija bejca - radzimy pokryć go farbą na plamy i zacieki lub lakierem wodnym przed przyjazdem do pracowni - tym sposobem nie będziesz tracić cennego czasu czekając aż lakier wyschnie i utworzy powłokę ochronną na meblu.
  •     Możesz skorzystać z naszych fartuszków, ale ubierz się w coś, co możesz bez żalu zachlapać farbą.
Zapisz się
Z nami stworzysz niepowtarzalne wnętrze, pełne uroku i nietuzinkowych przedmiotów.  Oferujemy nie tylko naszą wiedzę i produkty dostępne w naszym sklepie, ale też pomożemy Ci nawiązać kontakt z innymi profesjonalistami, którzy świetnie zrozumieją Twój gust...
Jak dojechać?