Strona główna Warsztaty Farby Annie Sloan ekspresowo (45 min.)

Farby Annie Sloan ekspresowo (45 min.)

Data: sobota, 19 sierpnia 2017

Godzina: od 10:00 do 10:45

Koszt: 30 PLN. Jeżeli zostajesz z nami na dwa pozostałe warsztaty organizowane tego dnia - nie pobieramy opłat za ten warsztat.

Miejsce: PatyNowy, ul. Cieszyńska 10

 

Chcesz malować farbami kredowymi, ale nie wiesz jak zacząć? Nakładanie wosku bezbarwnego to dla Ciebie zagadka? Te szybkie warsztaty są idealne dla osób, które dopiero co zaczęły swoją przygodę z rewelacyjnymi farbami Annie Sloan!

 

Podczas warsztatów pokażę jak zacząć przygodę z farbami do stylizacji mebli i wnętrz. Po zastrzyku wiedzy teoretycznej wspólnie przećwiczymy jej zastosowanie w praktyce.

 

Czekają na Ciebie farby, pędzle, wosk oraz deseczki do malowania i do wypróbowania wosku bezbarwnego. Wszystkie te narzędzia są niezbędne, aby w komfortowy sposób zaznajomić się z podstawową techniką malowania farbami Chalk Paint™ decorative paint by Annie Sloan. Gwarantujemy też chwilę aby móc się oswoić z nakładaniem wosku na farbę.

 

Biorąc tego dnia udział w warsztatach otrzymasz rabat 10% na wszystkie produkty Annie Sloan.

Zapisz się
Z nami stworzysz niepowtarzalne wnętrze, pełne uroku i nietuzinkowych przedmiotów.  Oferujemy nie tylko naszą wiedzę i produkty dostępne w naszym sklepie, ale też pomożemy Ci nawiązać kontakt z innymi profesjonalistami, którzy świetnie zrozumieją Twój gust...
Jak dojechać?