Strona główna Szkolenia i warsztaty

Szkolenia i warsztaty

Oferujemy zajęcia ze stylizacji wnętrz, ale również uczymy jak rozwijać twórcze myślenie i relacje zespołowe w biznesie. Nasze zajęcia odbywają się w pracowni PatyNowy zlokalizowanej przy ulicy Wrocławskiej 20. Piękno i niekonwencjonalność  tego miejsca sprawia, iż nasi goście często z zachwytem stwierdzają, że jest to jedno z najbardziej inspirujących i niezwykłych miejsc w Krakowie. Ogromny stół, aneks kuchenny, a w chłodne wieczory - ogień w kominku, sprawią iż poczujesz się tutaj jak w domu.

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty 

 

Zapraszamy na warsztaty o różnorodnej tematyce i poziomie trudności. Dzięki nim dowiesz się jak w prosty, przyjemny i spektakularny sposób odmienić swoje cztery kąty. Nauczysz się jak niebanalnie wystylizować mebel, stworzysz niepowtarzalne dodatki do domu, poznasz tajniki aranżacji wnętrz. Z nami i farbami Annie Sloan nie ma nic prostszego. Kliknij tutaj, aby poznać tematykę oraz terminarz warsztatów.

 

 

 

 

 

Integracja zespołu

 

Paintball, karaoke, wspólne gotowanie, a może…wspólne malowanie? Możesz stworzyć pomalować ze swoim zespołem niewielki regał na książki, kolorowy wieszak na płaszcze do Waszej szatni lub jedyne w swoim rodzaju krzesło do pokoju konferencyjnego. Świetna zabawa i duma ze wspólnie stworzonego dzieła gwarantowana. Daj nam znać nad czym chcielibyście wspólnie popracować, a my zajmiemy się resztą!

 

Terminy: ustalane indywidualnie.

 

 

 

 

 

 

W celu uzyskania informacji odnośnie warsztatów i szkoleń prosimy o kontakt:
 

Marta Stary

mail: marta.stary@patynowy.pl lub pracownia@patynowy.pl

tel.: 12 418 04 08

 

Referencje: