Monika

 

"Farby Chalk Paint ®  decorative paint by Annie Sloan do stylizacji mebli i wnętrz urzekły mnie swoimi kolorami, łatwością i uniwersalnością zastosowania oraz tym jak inspirują do samodzielnej kreatywności. Zachwyciły do tego stopnia iż... zdecydowałam się na sporą rewolucję w życiu. Założyłam pracownię PatyNowy, która w tej chwili oferuje Wam już nie tylko farby do stylizacji mebli, ale świadczy pełną gamę usług związanych z architekturą wnętrz, w tym kompleksową aranżację powierzchni domów prywatnych i przestrzeni publicznych, tworzenie mebli na zamówienie od projektu do końcowego efektu."  

 

Z zawodu marketingowiec, menadżer i trener biznesowy.  Poprzednia praca: bank szwajcarski. Uwielbia piękne wnętrza, podróże oraz dobrą kuchnię.  Z ogromnym szczęściem do fantastycznych przyjaciół, z którymi dzieli swoje pasje.

 

Obecnie właścicielka pracowni PatyNowy, której celem jest inspirować Was do tworzenia oraz tworzyć dla Was unikalne meble i wnętrza. Dodatkowo, prowadzi firmę consultingową BizNowy.


Absolutny wzrokowiec. Z lekką mutacją genu w stronę perfekcjonizmu. Z dziesięcioma pomysłami na minutę.